Hakkımızda

    

                                                               Değerli Katılımcılar;

               İnsanlık tarihi ile bir olan toplama ve biriktirme arzusu yine insanın olduğu her yerde varlığını sürdürdüğünü, oluşan heyecanın hiç eksilmediğini görüyoruz. Kültürel birikim, sosyalleşme ve ruhsal gelişim sürecini her kulvarda etkilemesi koleksiyonerleri devamlı var etmiştir. Sahip olmak ve aynı zamanda olanı geleceğe taşımak bilinç ve farkındalık sağladığından koleksiyonerlik kişisel ve toplumsal kazanca dönüşmektedir.

               Çocukluk yıllarımızdan itibaren içinde bulunduğumuz bu sevdalı süreci birlikte paylaşmak ve güzelliklere aracı olmak amacıyla 3 kadim dost bir araya geldik. Günümüzün realitesi olan sosyal medyanın uzak noktaları yakın etmesi bizleri cesaretli kılmış ve mevcut çalışmamızın başlamasına neden olmuştur.

               Ürün stoğu ve çeşitliliği hazırlığımızı tamamlayarak sizlerin katılımı ile bu platformda tüm koleksiyon ve hobi materyallerinin müzayedelerini yapmak amacındayız.

               Sıcak ve samimi bir ortamda şeffaf ve ilkeli bir çizgi düşünerek işyerimizin varlığını tüm koleksiyonerlerle paylaşmak arzusundayız. Güzelliklerde buluşmak üzere…

                                                                                                                 Saygılarımızla

                                                                                                            Khalkedon Mezat